MİSYONUMUZ
Organik Kenevir Proteini
MİSYONUMUZ
2006 yılında kadim Likya topraklarında amatör bir ruh heyecanı ve sınırsız hayallerle çıktığımız bu yolda, yaşadığımız engin tecrübeler ışığında daha da olgunlaşarak bugünlere evrildik.

Likya topraklarını kapsayan bu bölgede ulusal ve uluslararası bir markanın olmayışı hem bölge hem de ülke açısından olumsuz bir gösterge idi. Bu temel eksiklik; sektörde ciddi, güvenilir, farklı ve kalıcı bir marka oluşturmamız yönünde karar almamızı sağladı.

Lycos, ekonomide kısa sürede büyümekten ziyade daha sağlam temellere oturmayı amaçlayan kalıcılığı ve sürekliliği hedefleyen bir anlayışla hareket etmektedir.

Markalar bizim “kim olduğumuzu” yani “kimliğimizi” ifade eder. Yaşadığımız tüketim kültüründe, markalar vazgeçilmezdir.

Hedefimiz, hem ülkemize hem de tüm dünyaya hitap etmek olduğu için salt klasik ticari bir anlayış değil aynı zamanda bu toprakların bilinen ilk ve asıl sahipleri olan Likyalılar’dan bizlere miras kalan uygarlık ve medeniyeti kültürel zenginliğiyle birlikte elimizden geldiği kadar günümüze taşıyabilme, bu medeniyetin ruhunu ve iklimini yaşatma ve en önemlisi, söz konusu medeniyetin oluşumunda önemli yere sahip olan, onu yoğuran toprakların sesine kulak verme, o toprağın sunduğu harika nimetleri en güzel şekilde değerlendirme amacını gütmekteyiz.

Yalnızca ticaret yapmak ve para kazanmak değil, insanı kazanan ve yaşatan yüce bir anlayış…!

LYCOS from the land of light

7/24 WhatsApp İletişim Hattı
WhatsApp ile gönder