Kenevir Mucizesi


Kenevir’i Yeniden Keşfedin…! Mucizeye siz de tanık olun…!

İnanç, niyet, azim ve kararlılığın zaferi…!

Yıl Temmuz 2017

İmkansız olarak görülen bir mucizeyi gerçekleştirdik. İnsanı merkeze koyan ve sağlığımızın ne denli kıymetli olduğu bilinciyle hareket eden  Lycos, ilk ve tek olarak Organik Kenevir Tohumu Protein Tozu isimli ürünü insanımızla buluşturdu. Artık o gün Türkiye’de Kenevir Devrimi başlamıştı.

Bu mucize ürün Türkiyemiz için bir milad olmuştur. Ülkemize ve insanımıza sunduğumuz en değerli hediye olmuştur.

Lycos Grup olarak devletimizle, milletimizle, sivil toplum kuruluşları ve derneklerimizle birlikte elele vererek tarımda ve kalkınmada büyük – güçlü bir Türkiye hedefine ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.Lycos Grup, Antalya/Kaş’ın tarihte “Işık Ülkesi” olarak anılan bereketli Likya topraklarından insan odaklı bir üretim modeli hedefi, tarihi değerlerimizin gücü ve ilhamıyla yüksek kaliteli organik ürünler üreterek özelde insanımıza genelde insanlığa hizmet etme misyonundan doğan içten ve anlamlı bir anlayışın tezahürüdür. Organik tarım ve üretim bir yöntem olmaktan çok bizim için bir felsefe ve yaşam tarzıdır. Atalarımızdan bizlere miras kalan bu kadim medeniyetin ruhunu, iklimini, kültürel ve ekolojik zenginliklerini canlandırmak ve paylaşmaktır bizleri yücelten…!

4,5 yıl önce gerçekleşen Romanya seyahatimiz esnasında “Asrın Gıdası” olarak da tanımlanan Organik Kenevir Tohumu Proteini isimli ürünle tanıştık.

Keneviri bugüne kadar uyuşturucu, Marijuana gibi isimlerle tanımıştık. Bu ürünü tanıdıktan ve araştırmaya başladıktan sonra küresel güçlerin Kenevir bitkisine karşı olan savaşını; yasaklama, imaj, propaganda vb çalışmalarını öğrendik. Kenevir Tohumu Tozu/Proteini ürününü kullanmaya başladığımızda yaşamımıza yepyeni bir renk ve enerji kattığını gördük. Kenevir adeta DNA’mızın içindeydi. İhtiyacımız olan tüm mineral, bileşen, vitamin, amino asitler vb ondaydı…

Lycos Grup – www.kenevirmucizesi.com ailesi olarak hayatımızın en mutlu ve anlamlı bir sürecini yaşamaktayız.

Bu mucize ürünü ve diğer Kenevir Ürünlerini insanımızla buluşturarak sağlıkta devrim yaratacağımıza inanıyoruz. Bu ürün Türkiye’miz için bir milat olacaktır. Ülkemize ve insanımıza sunacağımız en değerli hediye olacaktır. Devletimizle, milletimizle, sivil toplum kuruluşları ve derneklerimizle birlikte el ele vererek tarımda ve kalkınmada büyük – güçlü bir Türkiye hedefine ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.

Saygılarımızla,
Sağlıklı günleriniz…İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres;
Andifli Mah Süleyman Yıldırım Cd No: 12/A
07580 Kaş/Antalya-Turkey

Telefon;
WhatsApp İletişim Hattı:
+90 541 836 33 07

Web Site;
www.kenevirmucizesi.com

E-Posta;
bilgi@kenevirmucizesi.com